SunSmart Hurtownia

Hurtownia

W związku z dynamicznym rozwojem, ropzpoczęliśmy własną produkcję elementów montażowych do naszych instalacji. Oferowane przez nas do sprzedaży elementy, wykorzystywane są codziennie przez naszych instalatorów. Wszystkie oferowane produkty posiadają niezbędne atesty i certyfikaty.

Posiadamy w ofercie BEZPROFILOWY system montażu na dachy płaskie. Oferowane przez nas podpory balastowe charakteryzują się przede wszystkim:

• Aluminium wysokiej jakości o grubości aż 5 mm. Dostępne na rynku są również podpory wykonane z aluminium 3 mm, które z czasem pod naciskiem paneli mogą się odkształcić, a nawet pęknąć doprowadzając do uszkodzenia paneli.

• Idealnymi kątami wygięcia we wszystkich miejscach dzięki czemu zachowana została idealna powierzchnia przylegania podpory do podłoża jak i powierzchnia na której kładziony jest panel. Dostępne czasem na rynku podpory potrafią mieć odchylenia tak duże, że „naciąganie” ich przy montażu powoduje naprężenia na panelu, które z czasem mogą doprowadzić do jego uszkodzenia.

• Czy wiesz, że montaż instalacji 10kW na „ekierkach” kosztuje ok. 7000 zł netto, a na podporach balastowych niecałe 4000 zł netto?

• Skorzystaj z naszej oferty na innowacyjne rozwiązanie w zakresie montażu paneli na dachach płaskich. Wybierz komfortowe w montażu podpory balastowe („ łabędzie”), dzięki którym skrócisz czas montażu nawet o kilka godzin i oszczędzisz sporo pieniędzy!

DZIAŁAJ, NIE CZEKAJ!

      

KUP TERAZ