SunSmart Firma

Firma

Sun Smart to przede wszystkim ludzie z ogromnym doświadczeniem i pasją w zakresie odnawialnych źródeł energii. Dzięki zdobytej w ostatnich latach wiedzy pomagamy polskim rodzinom i firmom zmienić sposób pozyskiwania energii na inteligentny i oszczędny.

Przez stale rosnące ceny energii elektrycznej coraz więcej osób myśli o własnych panelach słonecznych, aby uniezależnić się od podwyżek i dodatkowych opłat. Dzięki fotowoltaice wszyscy inwestorzy, czerpią darmową energię słoneczną i cieszą się z oszczędności. Przy pomocy Sun Smart masz możliwość wykorzystać swój prąd z fotowoltaiki w 100%, nawet w chwili, kiedy produkuje jej najwięcej. Dzięki integracji paneli fotowoltaicznych z inteligentną aplikacją Sun Smart zyskujesz możliwość przekierowania nadwyżek energii np. do ogrzewania pomieszczeń przy użyciu klimatyzatora, pompy ciepła czy grzałki elektrycznej. 

Możliwości jakie niesie za sobą system inteligentnego domu z Sun Smart są nieograniczone, już dziś możesz cieszyć się pełnym komfortem w swoim domu. Poprzez automatyczne sterowanie ogrzewaniem, klimatyzacją, wentylacją mechaniczną i nawilżaczami powietrza Twój inteligentny dom dostosuje temperaturę i wilgotność powietrza do Twoich indywidualnych preferencji a przy tym zoptymalizuje zużycie energii. Sterowanie oświetleniem to również nie tylko oszczędność energii ale również komfort gdy oświetlenie w domu i na zewnątrz włączy się i wyłączy dokładnie wtedy gdy tego potrzebujesz.

Słońce i wzór sieci neuronowych to logo naszej firmy Sun Smart. Sieci neuronowe w swoim działaniu, w pewnym stopniu odwzorowują proces, jaki ma miejsce w ludzkim mózgu. Dlatego często nazywane są sztuczną inteligencją. My wykorzystujemy sztuczną inteligencję do maksymalnego wykorzystania naturalnych źródeł energii, aby zasilić Twój dom. Dzięki integracji fotowoltaiki, z systemem Sun Smart wykorzystujesz w całości swoją darmową energię. Za sprawą automatyki, monitorowania zużycia energii i analizy harmonogramów jej produkcji można świadomie i w efektywny sposób optymalizować jej pobór. 

Bądź smart! 

 

ZŁOTY INSTALATOR FOXESS - WYDŁUŻONA GWRANCJA NA FALOWNIKI PRODUCENTA