SunSmart Franczyza

Franczyza

Pandemia kiedyś się skończy, czego wszyscy nie możemy się doczekać. Ale jak mawiają, są ci, którzy czekają i ci, co sprzedają. Gdzie widzisz siebie za kilka miesięcy?

Miniony rok był trudny dla wszystkich, odczuły to również firmy z branży OZE, głównie z powodu chwilowego zamknięcia fabryk produkujących moduły fotowoltaiczne. Jednak nie zahamowało to rozwoju fotowoltaiki w Polsce. Instytut Energetyki Odnawialnej szacuje, że w 2025 roku moc zainstalowana fotowoltaiki w Polsce sięgnie 7,8 GW. Miniony rok pokazał, że wzrost branży okazuje się dużo szybszy od rynkowych prognoz pomimo pandemii COVID-19. W grudniu w Polsce było 457,4 tys. mikroinstalacji, których liczba tylko w drugim półroczu wzrosła o blisko 200 proc. Dla gospodarstw domowych inwestycja w fotowoltaikę, która zwraca się w około 5-6 lat, to atrakcyjny sposób na obniżenie rachunków za prąd.

My to już wiemy, działamy na tym rynku od kilku lat. Nauczyliśmy się jak minimalizować koszty, maksymalizując zysk dla firmy. Firmy fotowoltaiczne zarabiają na prowizji od narzutu na instalację PV dla klientów indywidualnych i biznesowych. Miesięczne zyski, jakie można osiągnąć dzięki podpisaniu 4-5 umów to nawet 20 000 PLN. Przekroczenie progu rentowności, oscyluje w granicach około 6000-8000 zł miesięcznie. Tyle prowizji musi zarobić niewielka firma, aby pokryć miesięczne koszty, jest to równe 2-3 umowom średniej wielkości. My wiemy, jak można zmniejszyć te koszty. Opracowaliśmy taki system franczyzowy, który dzięki działaniu w grupie zapewnia sukces każdej jednostki. 

Działamy na rynku fotowoltaicznym jako doświadczona grupa ekspertów. Szkolimy nowe firmy, handlowców, ekipy monterskie. Oferujemy autorskie rozwiązania technologiczne usprawniające proces sprzedaży i prowadzenia firmy. 

Dajemy firmom szansę na rozszerzenie swojej oferty lub naprawiamy to co w firmie nie działa. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego partnera oraz autonomię w podejmowaniu decyzji biznesowych i dalszym rozwoju. 

DZIAŁAJ, NIE CZEKAJ!